Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Krajské kolo Technickej olympiády

E-mail Vytlačiť
to-pn-1314-zmDňa 13. 02. 2014 sa v Piešťanoch konalo krajské kolo Technickej olympiády, na ktorej nás úspešne reprezentovali dvaja žiaci z 9. A triedy. Juraj Balga obhájil spolu s Damiánom Sovom prvé miesto z minuloročných majstrovstiev kraja. Dvojica postúpila na celoslovenskú olympiádu do Bratislavy. Držíme im palce, aby aj tam boli úspešní.
Čítať viac...
 

Darujte 2 % dane Rodičom a priateľom Dvojky

E-mail Vytlačiť

2 percenta Pozor, zmena údajov!

Vážení rodičia, ak ste sa rozhodli darovať 2% dane z príjmov Rodičom a priateľom Dvojky, môžete si stiahnuť nové vyplnené tlačivo Vyhlásenie o poukázaní sumy.
Nepoužívajte tlačivá z minulého šk. roka!

 

Elektronické testovanie na našej škole

E-mail Vytlačiť
e-testovanie-nucem-logo 5. a 6. februára sa uskutočnilo elektronické testovanie žiakov 5. a 9. ročníka. Počas februára sa testovania zúčastní 81 základných a 63 stredných škôl na celom území Slovenska. Testovanie sa uskutočňuje v rámci národného projektu Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných a stredných školách s využitím elektronického testovania a súvisí s trendom premeniť tradičnú školu na modernú.
Čítať viac...
 

Na svätého Mikuláša...

E-mail Vytlačiť

mikulas 2013...neučí sa, neskúša sa. Deťmi očakávaný deň - 6. december konečne prišiel a na našu Dvojku opäť zavítal Mikuláš v sprievode čertov a anjelov. Spoločne navštívili každú triedu a po zaspievaní vianočnej koledy Mikuláš obdaroval každé dieťa sladkým darčekom.

Čítať viac...
 

Oslavy 50. výročia založenia školy

E-mail Vytlačiť
skola-50Pozrite si fotografie z osláv 50. výročia založenia našej školy, ktoré sa konali 27. novembra v MsDK Senica.
Aktualizované: Sobota, 07. december 2013 14:39 Čítať viac...
 

Imatrikulácie prváčikov na "Dvojke"

E-mail Vytlačiť

imatrikulacie-2013"Tak na svoju prvácku česť sľubujem" zaznelo z úst žiakov 1.A, 1.B a 1.C zo Základnej školy, Komenského 959 v Senici v piatok 15.11.2013. Prijať medzi seba najmenších spolužiakov sa opäť rozhodli deviataci, žiaci parlamentu a pedagogickí pracovníci školy.

Čítať viac...
 

Veľké ocenenie pre Dvojku

E-mail Vytlačiť

oh-zm5. november bol síce chladný a upršaný, ale pre našu Dvojku krásny a významný deň. Boli sme pozvaní na VI. celoštátne vyhodnotenie Olympijských festivalov detí a mládeže ako jedna z ôsmich najlepších škôl na Slovensku.

Čítať viac...
 

Okresná súťaž žiakov v aranžovaní, 18. 10. 2013

E-mail Vytlačiť

Aranžovanie 2013V piatok 18. októbra 2013 sa konala v Senici okresná súťaž v aranžovaní žiakov ZŠ. Témou boli Jesenné aranžmá s ovocím a advetný veniec. Súťaže sa zúčastnili aj žiaci našej školy a boli úspešní. Nikola Štefková zo 7.B získala 1. miesto a Tomáš Rýzek z 5.B získal 3. miesto.

Čítať viac...
 

K 50. výročiu "Dvojky"

E-mail Vytlačiť

nasa-50-skd-06-zmJednou z mnohých akcií, ktoré sa uskutočnili a ešte uskutočnia pri príležitosti 50-teho výročia otvorenia našej Dvojky, bola aj akcia ŠKD "Naša 50–tka". Prvú októbrovú sobotu sme sa spolu s deťmi, rodičmi aj starými rodičmi streli na školskom dvore, aby sme si užili športovania a zábavy.

Čítať viac...
 

Deň jabĺk v školskej jedálni - 21. 10. 2013

E-mail Vytlačiť

jablkoZázrak menom jablko. Viete o ňom všetko?
Sladké, voňavé, šťavnaté ... Jablko je jedno z najzdravších druhov ovocia. Vieme o ňom naozaj všetko? Každý šťavnatý kúsok jablka zásobuje telo energiou, spoľahlivo uhasí smäd vďaka obsahu ovocných kyselín a dobre zasýti.

Čítať viac...
 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia